O Nas

Rodzinna Manufaktura

Rodzinne gospodarstwo rolne funkcjonuje od 1950 roku i jest przekazywane z pokolenia na pokolenie. Wartości rodzinne, jak i zdrowe, długie życie są dla Nas najważniejsze. W czasach, w których dominuje jedzenie wysoko przetworzone, bogate w konserwanty i ulepszacze zwracamy szczególną uwagę na to, co jemy oraz podajemy naszym najbliższym. Z tego powodu postanowiliśmy Wspólnie dać naszym klientom produkt o wysokiej jakości z pierwszej ręki i stworzyliśmy firmę rodzinną - Rodzinna Manufaktura Żuławskie!
Wykorzystujemy nasiona najwyższej jakości i poddajemy je starannemu tłoczniu z dbałością o zachowanie wszystkich najważniejszych składników odżywczych. To właśnie proces tworzenia olejów odpowiada za zachowanie w nich tego, co najlepsze i najzdrowsze.

Oleje tłoczone na zimno nie są poddawane obróbce termicznej! Pozostają nierafinowane i niefiltrowane, dzięki wykorzystaniu metody tłoczenia na zimno, czyli w temperaturze nie przekraczającej 40 stopni Celsjusza.
Wykorzystywanie w diecie olejów tłoczonych na zimno pozwala nam w zdrowy i smaczny sposób uzupełniać pożądane i niezbędne naszemu organizmowi nienasycone kwasy tłuszczowe. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom potrawy nabierają niepowtarzalnego aromatu i smaku.
Co najważniejsze Nasze produkty nie stoją na półkach i nie czekają miesiącami, aż ktoś je kupi! Działamy na zasadzie indywidualnej realizacji każdego zamówienia, stąd czas oczekiwania na konkretne oleje może wynieść od 3 do 7 dni roboczych.

Działamy w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego, zachowując jednocześnie wymogi HACCP, GMP i GHP dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo sanitarne naszych produktów. Na platformie funkcjonuje sklep internetowy, gdzie istnieje możliwość nabycie naszych produktów.

My w liczbach

0 +
lat doświadczenia
+
produktów
dni pracy w roku
Adrian Podsiadły
inżynier ochrony środowiska i audytor systemów zarządzania
Mariusz Podsiadły
Rolnik z ponad 30 letnim doświadczeniem w pracy.
Previous
Next

Kto tworzy rodzinną Manufakturę

Inżynier ochrony środowiska, który dba o prawidłową jakość upraw oraz surowców potrzebnych do produkcji. Dzięki wiedzy audytora wymagań i wytycznych HACCP, GMP oraz GHP ustala ramy i zasady, aby produkcja była w pełni bezpieczna.

Rolnik z ponad 30 letnim doświadczeniem w uprawach warzyw, owoców oraz zbóż. Tego doświadczenia nie da nabyć się za biurkiem.

Żona, syn, 2 synowe.

Shopping Cart